O mnie

Mam na imię Artur. Obecnie czterdziestokilkulatek, rodowity Wrocławianin. Zainteresowań sporo: od sportu, przez historię, astrofizykę na kwestiach socjologicznych kończąc. Uwielbiam tańczyć, szczególnie w towarzystwie wyluzowanych kobiet :-). Wielbiciel zwierząt, przyrody i podróży - głównie tych dalszych. Najlepiej z plecakiem i z dużą dozą improwizacji. Dzieją się wówczas najciekawsze rzeczy.

Lubię rozmowy o życiu. A bywa ono wielowątkowe i skomplikowane. Dużą przyjemność sprawia mi też rozśmieszanie innych. Cóż, tyle jesteśmy warci, ile zostawimy wspomnień w sercach ludzi.

Zawodowo właściciel firmy. W pewnym momencie życia zrozumiałem, że fajne życie to przede wszystkim LUDZIE. Fajni ludzie, którymi warto się otaczać. Bo jak spojrzysz w głąb siebie - szczęście daje Ci nowy samochód czy dobra impreza/wyjazd? Które z tych rzeczy będziesz wspominać za wiele lat?

Najwięcej przyjemności czerpię z rzeczy na pozór małych - fajnej rozmowy, bezpretensjonalnego śmiechu, ciekawego towarzystwa. I tych większych, jak prawdziwej przyjaźni.

Mógłbym jeszcze trochę ciekawych i niestandardowych rzeczy o sobie napisać, ale ta podstrona nie powstała w celu autokreacji. A abyś się przekonał/a czy nadajesz na podobnych co ja falach. I masz zbliżoną wrażliwość. Jak już pewnie wiesz, jestem zwolennikiem poznawania się na żywo przy piwie lub herbacie. Zapraszam więc do kontaktu - napisz do mnie: artur@poznajmysie.wroclaw.pl. Poznajmy się!

Nie mam ambicji przedstawiania swoich poglądów, jako jedynie słusznych i na każdy temat. Zachęcam do dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach na tych kilka poniższych tematów. Pomoże to nam - mam nadzieję - lepiej się poznać.

Script logo